بازدید از شرکت نوین حصار

بازدید از مجموعه نوین حصار

برای روز جشنواره تجلیل از پیشگامان تحقیق و توسعه، به عنوان کارگروه دیجیتال مارکتینگ انجمن مراکز تحقیق و توسعه، به همراه آقای اشکان ضیایی (کارگردان و فیلم ساز) از شرکت نوین حصار بازدید کردیم.

معرفی شرکت نوین حصار

شرکت نوین حصار با مدیریت آقای جواد عابدین زاده از سال ۱۳۹۱ به عنوان اولین و معتبرترین تولیدکننده نرده های مشبک میلگردی( پیش ساخته صنعتی) فعالیت خودش رو در شهرک صنعتی فناوری های برتر مشهد شروع کرده و در حال حاضر به عنوان تخصصی ترین تولید کننده انواع نرده، حصار و حفاظ پیش ساخته فلزی در خاورمیانه و کشورهای حوزه آسیای مرکزی شناخته میشه.

از کاربردهای محصولاتشون میشه به: حصارکشی، محوطه سازی پروژه های مسکونی، حصارکشی با کاربرد های صنعتی، امنیتی، راه آهن، فرودگاه، محصور سازی سایت های تاسیساتی، معادن، نفت، گاز و پتروشیمی، آب و فاضلاب، برق و مخابرات، محصور کردن زمین های ورزشی و زمین های بازی کودکان، پارک ها و فضاهای سبز، جداکننده های کانال ها، حصارکشی مسیل ها، رودخانه ها و استفاده در سیستم های حمل ونقل و ترافیک و … اشاره کرد.

 نوین حصار

روز بازدید

بعد از هماهنگی با آقای دکتر علی سپهر (مدیر تحقیق و توسعه مجموعه نوین حصار) در روز 17 بهمن 1401، به همراه آقای اشکان ضیایی و تیم تصویر برداری به مجموعه نوین حصار رفتیم. از بدو ورودمون به مجموعه یه چیزی بود که خیلی واضح توی چشم میومد و اون نظم بود که توی تک تک جزئیات مجموعه به کار گرفته شده بود.

در ابتدا آقای جواد عابدین زاده و آقای دکتر علی سپهر ازمون میزبانی کردن و یه گفتگوی کوتاه داشتیم و بعد از اون به همراه آقای ضیایی از ویدئوهای مجموعه بازدید کردیم و مواردی که لازم بود رو انتخاب کردیم.

بازدید از خط تولید

بعد از اون از خط تولید مجموعه بازدید کردیم که آقای جواد عابدین زاده و آقای دکتر علی سپهر هم ما رو همراهی کردن و قسمت های مختلف مجموعه رو بهمون نشون دادن. آقای اشکان ضیایی به دلیل اینکه روی اجرای درست مباحث بصری جشنواره بهمون کمک میکنن، به تیم تصویر مواردی که باید تصویر برداری میشد رو منتقل کردن و تیم هم همون روز تصویر برداری رو انجام دادن.

بعد از بازدید از کارخونه فعلی، ما رو به محل جدید کارخونه که حدودا مساحتش 3 برابر جای قبلی بود بردن و با خبر شدیم که قرار هست به زودی توسعه بدن و به محل جدید که داخل همون شهرک صنعتی فناوری های برتر بود منتقل شن.

شرکت نوین حصار

از ویژگی ها و تخصص های این مجموعه میشه به تخصصشون در ماشین سازی هم اشاره کرد که اکثر دستگاه هاشون رو خودشون ساخته بودن. توی صحبت هایی که داشتیم اینو متوجه شدیم که برای بعضی از مجموعه هایی که توی این چند روز بازدید رفته بودیم هم دستگاه ساخته بودن.

در واقع این قدرت و دانش رو دارن که اگر به دستگاهی نیاز پیدا کنن خودشون برای خودشون میسازن.

 

به نقل از:

ناصر بهرام فر – مدیراجرایی گروه دیجیتال مارکتینگ کاکتوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *