دیدار با دکتر حسین اختراعی رئیس انجمن تحقیق و توسعه

به عنوان کارگروه دیجیتال مارکتینگ انجمن تحقیق و توسعه، با آقای دکتر حسین اختراعی (رئیس انجمن) و آقای اشکان ضیایی (کارگردان و فیلم ساز) برای مرور فرآیند های تصویری دومین جشنواره تجلیل از پیشگامان تحقیق و توسعه، دیداری ترتیب دادیم.

معرفی آقای دکتر حسین اختراعی

آقای دکتر حسین اختراعی، رئیس هیئت مدیره ی انجمن مراکز تحقیق و توسعه، مدیر عامل شرکت مکاترونیک ژاو آریا و … . اگه بخوام از سمت ها و افتخارات آقای اختراعی بگم که واقعا زیاده، هم فرصتش نیست و هم از موضوع بحث خارج میشیم.

انشالا توی فرصتهای بهتر بتونیم کامل ایشونو معرفی کنیم چون واقعا یکی از چهره هایی هستن که با اختراعاتی که داشتن به صنعت کشورمون خیلی کمک کردن. همچنین یکی از هنرمندان خوب هستن و از نقاش هایی هستن که خیلی از این هنرشون جایی نگفتن.

دیدار و گفتمان برای جشنواره تجلیل پیشگامان تحقیق و توسعه

با هماهنگی که با آقای دکتر حسین اختراعی انجام شد، در روز 12 بهمن 1401 به همراه آقای اشکان ضیایی  و تیم تصویرشون به دیدار آقای اختراعی رفتیم.

به دلیل اینکه آقای ضیایی در به تصویر کشیدن هر چه بهتر روز جشنواره در کنارمون هستن این دیدار رو ترتیب دادیم تا هم آقای ضیایی بیشتر با آقای دکتر اختراعی آشنا بشن و هم آقای دکتر نظراتشون از نوع معرفی واحدهای نمونه رو به آقای ضیایی بگن.

از نکاتی که توی این دیدار جالب بود این بود که آقای دکتر اختراعی تاکید داشتن واحدهایی رو معرفی کنیم که واقعا در امر تحقیق و توسعه پیشگام شدن و صرفا بخاطر شهرت برندشون توی این لیست اسمشون نیاد.

در عمل هم آقای حمید رضا مزاریان (دبیر و مدیر آموزش انجمن) برای انتخاب واحد های پیشگام فقط اسم و شهرت اون برند مدنظرشون نبوده و بر اساس یک سری معیارها این واحد ها انتخاب شدن. از صحت موضوع مطمئنم به این دلیل که در طی پروسه انتخاب واحدها در کنار آقای مزاریان بودیم و شاهد این امر هستیم.

به نقل از:

ناصر بهرام فرمدیراجرایی گروه دیجیتال مارکتینگ کاکتوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *