آتلیه آموند

1 تصویر


توضیحات پروژه

آتلیه آموند، یکی از قدیمی ترین اتلیه هاس فیلم و عکس هست که از سال 81 فعالیت خودش رو شروع کرده. مدیریت این مجموعه رو آقای احمد طاووسی به عهده دارن. و در حال حاضر توی بلوار کوثر مشهد یه آتلیه تکمیل و فوق العاده جذاب و شیک دارن.

این مجموعه خدماتشو در زمینه عکاسی و تصویربرداری صنعتی و مجالس شروع کرد و در حال حاضر یکی از بروزترین مجموعه ها در صنعت خودش به حساب میاد.

وجه تمایز آتلیه آموند

اگه بخوایم از مزیت های مجموعه آموند بگیم میتونیم  به خلاقیت و پیشرو بودن این مجموعه اشاره کنیم. اینجوری بگم که هر متد و روش به روزی که بهش بر میخورین این مجموعه قبلا استفاده کرده.

همکاری مجموعه کاکتوس با مجموعه آموند

مجموعه آموند مجموعه ای هست که باید از لحاظ بصری خاص دیده بشه. بخاطر همین مورد باید توی فضای آنلاین در جای مناسب قرار می گرفت. از این جهت همکاری بین مجموعه کاکتوس و استودیو آموند شروع شد.

طراحی وب سایت

در سال 98 آتلیه آموند تصمیم گرفت طراحی وب سایت خودشو شروع کنه و این شد که مجموعه کاکتوس رو به عنوان مجری برای اجرای این پروژه انتخاب کرد. البته با توجه به تعهدی که آتلیه آموند برای حفظ حریم شخصی مشتریانش قائل هست، نمونه کارهای خودشو توی وب سایتش قرار نداده.

اهمیت داشتن وب سایت برای آتلیه ها

توی دنیای الان که همه چیز به راحتی قابل مقایسه هست، اگر آتلیه ای توی دنیای آنلاین در دسترس نباشه عملا از رقابت حذف میشه.

به عنوان مثال یه زوج میخوان برای مراسم عروسیشون یه آتلیه انتخاب کنن و اولین کاری که می کنن اینه که اول توی اینترنت سرچ میکنن و بر مبنای اون لیستی که توی نتایج براشون میاد، یکی یکی میرن و با آتلیه ها صحبت میکنن و خدماتشونو از نزدیک میبینن و در نهایت یکی رو انتخاب میکنن.

حالا اگه آتلیه ای توی اون نتایج نباشه پس توی لیست اون زوج هم نیست و در نتیجه شانسش برای انتخاب توسط اون زوج صفر میشه.

پس آتلیه ها اگه میخوان از رقابت حذف نشن باید در جایگاه درستی از اینترنت قرار بگیرن.


جزئیات پروژه