...

آلور استور

توضیحات پروژه

«آلور استور» یک مجموعه فعال و با سابقه طولانی در زمینه پوست و مو است. این مجموعه زیر نظر  آقای نوربخش  در کنار آگاهی بخشی در حوزه زیبایی و سلامتی به ارائه محصولات تخصصی پوست و مو میپردازد. شما میتوانید با مراجعه به سایت این مجموعه با خواندن مطالب علمی و به روز، بهترین محصول را، برای سالم و زیبا نگه داشتن صورت و بدن خود انتخاب کنید.

طراحی وب سایت آلور استور

 مجموعه «کاکتوس» و« آلور استور» در شهریور ۱۴۰۱ با یکدیگر آشنا شدند.

 از آنجایی که تمام فعالیت «آلور استور» در بستر اینترنت و در فضای آنلاین بود؛ مدیریت این مجموعه،تصمیم به توسعه و بهبود وبسایت خود گرفت.

 بنابراین طی جلساتی تیم فنی «کاکتوس» و مدیریت «آلور استور»  خواسته و نیازهای این مجموعه را شناسایی کردند و در مهر ۱۴۰۱ ؛پروژه طراحی وبسایت مجموعه «آلور استور»، آغاز شد.

 سئو وب سایت

پس از تحویل نهایی وبسایت به مجموعه آلور استور، پروژه سئو این مجموعه در اواخر دی ماه ۱۴۰۱ شروع شد. با شروع سئو، هم اکنون شاهد رشد صعودی و رو به بالای  این کسب و کار هستیم.

اهمیت طراحی وب سایت و سئو برای مجموعه های آرایشی و بهداشتی

با توجه به آگاهی کاربر در دنیای امروز، مشتریان قبل از تصمیم گیری برای خرید حتماً محصول مورد نیاز خود را در اینترنت جستجو میکنند. اگر فروشگاه اینترنتی در نتایج جستجوی مشتری نباشد، حجم بالای مشتریان بالقوه را از دست خواهد داد.

بنابراین به شما پیشنهاد میکنیم، اگر فروشگاه اینترنتی دارید و می خواهید بین نتایج جستجو کاربران قرار بگیرید ، هرچه زودتر، پروژه سئو سایت خود را آغاز کنید. 


جزئیات پروژه

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.