توضیحات پروژه

وب سایت آیکسپورت، به عنوان مرجع کامل آموزش و اطلاع رسانی امور بازاریابی و بازرگانی بین الملل و سامانه جامع تجارت کشور می باشد.
وب سایت آیکسپورت از سال ۹۷ جهت تعامل با بازرگانان داخلی و بین المللی شروع به فعالیت کرده است.
در هر زمینه از مباحث مربوط به صادرات و واردات در مورد تمام کشورهای همسایه و حتی حاشیه خلیج فارس این وب سایت می تواند به علاقه مندان کمک شایانی کند.
این گروه با مدیریت آقای مهندس محسن پورقاسمی در حال فعالیت می باشد.

همکاری مجموعه کاکتوس و گروه آیکسپورت

آقای مهندس پورقاسمی تصمیم گرفت این وب سایت معتبر و کامل را از لحاظ ظاهری نیز بهبود ببخشد. این شد که به واسطه آشنایی از قبل با گروه کاکتوس، این همکاری صورت گرفت.

طراحی وب سایت

در دی ماه ۱۴۰۱ طراحی ظاهری این وب سایت شروع شد. گستردگی صفحات و مطالب این وب سایت مرجع، کار تیم فنی کاکتوس را سخت کرد ولی با تمام مشکلات پیش رو ظاهر وب سایت آیکسپورت متناسب با بازار هدف و بازدیدکنندگان طراحی شده است.

سئو تکنیکال وب سایت

بعد از اتمام طراحی ظاهری وب سایت، با توجه به وسعت سایت، نیاز اساسی به بهبود زیرساخت های فنی این وب سایت حس میشد.
بنابراین تیم فنی کاکتوس تا مرداد ماه ۱۴۰۱ بخش عظیمی از این زیرساخت ها را ایجاد کرد. و همچنین بستر مناسب برای خدمت جدید اشتراک ویژه را برای کاربران این وب سایت توسط تیم کاکتوس فراهم شد.

اهمیت وب سایت برای مراجع مختلف در صنایع کشور

در دنیای امروز که دسترسی به اطلاعات برای هر شخصی امکان پذیر است اما تشخیص صحت آن اطلاعات و کاربردی بودن آنها از عمده دغدغه های کاربران می باشد.

به همین جهت، بودن وب سایت هایی که به عنوان مرجع شناخته می شود، می تواند از نشر اطلاعات بی پایه و کذب جلوگیری کند. همچنین اینگونه وب سایت ها به افراد و مجموعه هایی که قصد فعالیت اقتصادی دارند این امکان را می دهد که با صرفه جویی در زمان و هزینه، انتخابهای تجاری خود را هدفمند تر انجام دهند.


جزئیات پروژه