امداد باطری جوادپور

1 تصویر


توضیحات پروژه

مجموعه امداد باطری جوادپور، بیشتر از 30 سال سابقه داره. مدیریت این مجموعه، آقای ابراهیم جوادپور کار خودشو از تعمیر استارت و دینام شروع کرد. کم کم با توجه به نیاز بازار وارد فروش باطری شدن. اوایل کارشون از باطری های خارجی شروع کردن و به مرور برند های داخلی مثل سپاهان و صباباتری رو هم اضافه کردن.

چرا امداد باطری جوادپور؟

چیزی که مجموعه باطری جوادپور رو متمایز میکنه نوع خدمات فوق العاده شونه. از خدماتی که میشه بهش اشاره کرد اینه که 6 عدد ماشین دارن که تمام تجهیزات لازم برای تست و یا تعویض باطری همراهشون هست و توی 6 نقطه کلیدی شهر مستقر هستن و به محض تماس با این مجموعه نزدیک ترین ماشین برای اون شخص فرستاده میشه.

نکته بعدی اینه که ارسال و نصبشون رایگان هست. در واقع اگر هر جای مشهد که باشین (حتی شهرستان های اطراف) و باطری ماشین تون خراب بشه، فقط با یه تماس نزدیک ترین ماشینشونو با انواع باطری میفرستن و شما فقط هزینه باطری رو بهشون پرداخت میکنین.

مزیت بعدی نوع گارانتی شونه. با ضمانت نامه ای که همراه خرید باطری بهتون میدن، اگر مشکلی برای باطری تون پیش اومد فقط به خودشون مراجعه کنین. یه باطری جدید بهتون میدن و خودشون پیگیری اون ضمانت نامه رو میکنن.

و خیلی مزیت های دیگه …

نوع همکاری بین مجموعه کاکتوس و مجموعه باطری جوادپور

با توجه به نوع رویکرد مجموعه جوادپور به پیش رو بودن در حوزه تکنولوژی و داشتن دیدگاه و درک درستی از برون سپاری کردن مواردی که مجموعه در آن متخصص نیست، همکاری بین مجموعه کاکتوس و مجموعه امداد باطری جوادپور شکل گرفت.

اینستاگرام

اردیبهشت ۱۴۰۰ شروع همکاری مجموعه باطری جوادپور و مجموعه کاکتوس در زمینه اینستاگرام بود.

بعد از اینکه پیج اینستاگرام مجموعه بررسی شد، تصمیم گرفتیم رویکرد متفاوتی در تولید محتوای پیج اینستاگرام داشته باشیم.

هدف فعالیت مجموعه باطری جوادپور در اینستاگرام آگاه سازی مشتریان فعلی و افرادی که به هر نحوی با باتری خودرو در ارتباط هستند بود که تولید محتوای پیج بر این اساس انجام شد.

پروژه اینستاگرام

javadpoorbattery

سئو وب سایت

بعد از جلسات مختلفی که با مجموعه باطری جوادپور داشتیم، اهمیت شروع فرآیند سئو، مورد بحث قرار گرفت و مجموعه جوادپور تصمیم گرفت در مرداد ماه ۱۴۰۱، پروسه سئو سایت خود را شروع کند که اجرای پروسه سئو هم در دستور کار قرار گرفت.

اهمیت فعالیت مجموعه های خدماتی در اینترنت

با توجه به اینکه امروزه افراد موارد خدماتی که لازم دارند رو در اینترنت سرچ میکنن. و اگر در این جستجو ها مجموعه هایی که کارهای خدماتی انجام میدن، حضور موثر و درستی در اینترنت نداشته باشن، قطعا توی نتایج جستجوی مشتری های بالقوه شون دیده نمیشن. و خب این یعنی از بازار عقب می مونن.

پس با انتخاب درست نوع فعالیت در اینترنت (که مهم ترینش سایت و ادامه سئو و حضور در شبکه های اجتماعی هست)، کسب و کار های خدماتی میتونن در جایگاهی که باید باشن، قرار بگیرن.


جزئیات پروژه