املاک جوان

توضیحات پروژه

«کارگزاری املاک جوان»،  فعالیت رسمی خود را از سال ۱۳۹۲ آغاز کرد.  این مجموعه زیر نظر آقای حسین یوسفی مقدم اداره میشود، که ۲۰ سال سابقه کاری در زمینه املاک دارند؛ همچنین بازرس افتخاری اتحادیه املاک هستند.

کاکتوس و املاک جوان

آشنایی مجموعه «کاکتوس» و« املاک جوان» به آذر ماه ۱۴۰۱ برمیگردد. املاک جوان قصد داشت با توسعه کار خود، مشتریان بالقوه خود را در بستر اینترنت نیز جذب کند. بنابراین جلساتی درمورد بررسی نحوه ورود به اینترنت،  با تیم فنی  «کاکتوس» برگزار شد.

طراحی وب سایت

در جلسات برگزار شده، بعد از بررسی نیازها و گفتگو، مدیریت املاک جوان تصمیم گرفت، طراحی وبسایت خود را به مجموعه کاکتوس بسپارد.

 اهمیت طراحی وب سایت برای کارگزاری‌ها و مشاورین املاک

با توجه به اینکه تعداد پروژه های کارگزاری های املاک، بسیار بالاست. پیشنهاد کردن پروژه ها و امکان مقایسه کردن آنها با یکدیگر به صورت آفلاین برای مشتری فرآیند سختی خواهد بود.

 نیاز به یک وب سایت مناسب که بتوان پروژه ها را در آن بارگذاری کرد، در این نوع کسب و کارها به شدت احساس خواهد شد. 

داشتن وبسایت این امکان را به مشتری خواهد داد که بتواند  پروژه ها را راحت تر مقایسه کند و درنتیجه احتمال خرید در این کسب و کار، بالاتر خواهد رفت.

پس اگر در این زمینه فعالیت می کنید و هنوز اقدام به طراحی سایت نکردید، پیشنهاد میکنیم حتما در برنامه های اجرایی خود، داشتن یک وبسایت حرفه ای را  قرار دهید.


جزئیات پروژه