بازار فلزات ایران

1 تصویر


توضیحات پروژه

بازار فلزات ایران یکی از وب سایت های مرجع در زمینه فلزات می باشد. این مجموعه یکی از بزرگترین عرضه کنندگان انواع مقاطع فلزی، با این ادعا که قیمت های رقابتی دارند، می باشد.

انواع مقالع فلزی (میله، میلگرد، تیوب، لوله، صفحه، ورق، فویل، نوار، ناودانی، گرد، تسمه، شش پر، چهار گوش، پروفیل) روی و مس و آلومینیوم و برنج و نیکل و سرب و استیل و …و همچنین شمش و بیلت و اسلب (تختال) در این مجموعه برای فروش ارائه شده است.

در این سایت مشخصات فنی تمامی محصولات با جزئیات ارائه شده است. این مجموعه به عنوان تامین کننده فلزات پایه و انواع مقاطع فلزی در ایران می‌باشد که سفارشات انواع فلزات در اندازه دلخواه، مقدار کم یا متوسط ​​را مستقیماً به هر مکان ارسال می نماید.

همکاری مجموعه کاکتوس با بازار فلزات ایران

آشنایی قبلی و همکاری در یکی از پروژه های دیگر باعث آشنایی مجموعه بازار فلزات ایران با مجموعه کاکتوس شد.

طراحی وب سایت

مدیران این مجموعه تصمیم گرفتند طراحی سایت خود را به روز کنند. به همین دلیل، بعد از جلسات مختلف، طراحی سایت خود را به تیم فنی کاکتوس برون سپاری کردند.

اهمیت وب سایت برای تامین کنندگان کشور

در دنیای امروز با وجود دسترسی آسان به منابع مختلف برای خرید کالا، اگر در دسترس مشتریان بالقوه نباشیم، فرصت فروش به این دسته از مخاطبان را از دست می دهیم. پس با توجه به این مورد، باید حضور درست و مطمئن در اینترنت را در اولویت قرار داد.

و با توجه به اینکه، مطمئن ترین و سالم ترین نوع فعالیت در اینترنت، در قدم اول، طراحی وب سایت هست، برای فروش ماندگارتر این کار بر هر فعالیتی در اینترنت مقدم است.


جزئیات پروژه