حلوا شکری سیمرغ

1 تصویر


توضیحات پروژه

مجموعه حلوا شکری سیمرغ در سال 1323 تاسیس شد. همین سابقه فعالیت که حدود 80 سال هست نشون میده مجموعه ی با اصالتی هستن. و در حال حاضر با مدیریت آقای خشایار همایی اداره میشه.

البته درسته که اسم مجموعه حلوا شکری سیمرغ هست ولی محصولاتشون فقط محدود به حلوا شکری نیست و تمام محصولاتی که در یک کارخانه صنایع غذایی میتونه تولید بشه رو دارن.

گستره ی فعالیت مجموعه حلوا شکری سیمرغ

مجموعه حلوا شکری سیمرغ علاوه بر کار در بازار داخلی، سابقه چندین ساله به کشورهای اروپایی رو هم داره و از این بابت هم موفق به دریافت تندیس کیفیت و تکنولوژی از اروپا شده است.

همچنین این مجموعه، در دارای واحدهایی با وسعت های 5000 متر مربع و 45000 متر مربع و حدودا 500 نفر پرسنل هست.

همکاری مجموعه کاکتوس و مجموعه حلوا شکری سیمرغ

مجموعه سیمرغ با توجه به گستردگی فعالیتش و اعتباری که در بازار داره تصمیم گرفت که به دنیای آنلاین ورود پیدا کنه. این شد که همکاری بین مجموعه کاکتوس و مجموعه حلوا شکری سیمرغ شکل گرفت.

طراحی وب سایت

در اردیبهشت سال 1399 مجموعه حلوا شکری سیمرغ طراحی وب سایت خودش رو به تیم کاکتوس سپرد. این وب سایت با قابلیت دو زبانه طراحی شد.

یکی از مواردی که در زیبایی وب سایت ها تاثیر زیادی داره، عکس هایی هست که توی اون وب سایت استفاده میشه که یکی از حلقه های گمشده ی اکثر پروژه ها دقیقا همینجاست. چون یه قسمت هایی اصلا نمیشه از عکس های آماده استفاده کرد و حتما باید توسط مجموعه به طور انحصاری برای وب سایت عکس برداری شه.

اهمیت وب سایت برای مجموعه های صنایع غذایی

در دنیای امروز، هیچ مجموعه ای نمیتونه بگه که من نیازی به حضور در اینترنت ندارم. مجموعه های بزرگ و با سابقه چندین دهه هم باید به دنیای اینترنت وارد بشن. چون دقیقا اینترنت همون بستری هست که یه مجموعه با وسعت کوچک و سابقه کم هم میتونه جزو رقبای ما محسوب بشه. پس نباید به سادگی از این مورد عبور کرد.


جزئیات پروژه