شهر روغن

1 تصویر


توضیحات پروژه

مجموعه شهر روغن در زمینه ی تولید و عرضه انواع روغن های خوراکی، درمانی و آرایشی فعالیت می کنه. این مجموعه با مدیریت برادران ظفری به صورت خانوادگی اداره میشه.

تمام محصولات این مجموعه به صورت طبیعی و حتی بیشتر روغن گیری ها و کره گیری ها رو در حضور مشتری هم انجام میدن.

همکاری مجموعه کاکتوس و مجموعه شهر روغن

مجموعه شهر روغن در شروع نیاز به دیده شدن در فضای اینترنت رو حس کرد و این رو با مجموعه کاکتوس شروع به همکاری کرد.

اینستاگرام

در سال 1399 مجموعه شهر روغن شروع همکاری خودشو با مدیریت صفحه اینستاگرامش با مجموعه کاکتوس شروع کرد. مجموعه کاکتوس، پروژه های اینستاگرام رو با این هدف انجام میده که کارفرما فرآیند انجامشو یاد بگیره و بتونه خودش صفحه اینستاگرامشو مدیریت کنه.

همکاری با مجموعه شهر روغن هم با همین شکل جلو رفت و بعد از گذشت سه ماه از همکاری به خود مجموعه واگذار شد.

طراحی وب سایت

با توجه به نیاز حضور درست و مطمئن در اینترنت، مجموعه شهر روغن با مشورت های مجموعه کاکتوس در سال 1400 طراحی وب سایت خودش رو به مجموعه کاکتوس سپرد.

البته یکی از حلقه های گمشده ی اکثر پروژه ها اینه که از وب سایت طراحی شده نگهداری نمیکنن و ممکنه بعد از گذشت مدتی ظاهر اون سایت بهم بریزه. که توی این پروژه این حلقه ی گمشده به شدت حس میشه.

اهمیت وب سایت برای فروشگاه ها

توی دنیایی که افراد نیاز دارن با محصولات یک فروشگاه به طور کامل آشنا بشن، اگر بستری فراهم نباشه که مشتری ما بتونه بعد از خرید از فروشگاهمون بقیه محصولاتمون آشنا بشه ممکنه خرید های بعدیشو از دست بدیم.

مثلا یک مشتری میاد و یک روغن خوراکی از شما تهیه میکنه. ممکنه فرصت نباشه با بقیه محصولات شما آشنا بشه. اگر برای این مشتری بستری وجود نداشته باشه که توی یه فرصت مناسب بتونه با بقیه محصولات شما آشنا بشه (مثلا با انواع روغن های درمانی شما)، ممکنه اون روغن درمانی رو بره و از یه عطاری تهیه کنه (چون توی ذهنش اینه که روغن های درمانی رو عطاری ها دارن) و عملا شما یک فروش رو از دست دادین.

پس داشتن بستر مناسب و مطمئن برای معرفی محصولات (که در واقع همون وب سایت هست)، میتونه به افزایش فروش یک فروشگاه کمک کنه.


جزئیات پروژه