فروشگاه واویشکا

1 تصویر


توضیحات پروژه

مجموعه واویشکا تحت مدیریت خانم فضلی، یکی از اون کسب و کار هایی هست که تونسته با ابتکار عمل و خلاقیت خدمات خوبی رو ارائه بده.
این مجموعه انوع ژامبون و سوسیس های خانگی بدون مواد نگهدارنده رو تهیه میکنه که تمامشون ۹۵% گوشت و مرغ هستن. و در کنار این محصولات، انواع ادویه و خشکبار، غذاهای نیمه آماده، فینگر فود ها و غذاهای مهمانی، سبزیجات خشک و کیک های خانگی، انواع دسر و … رو هم ارائه میده. این مجموعه توی تهران مستقر هست و فقط امکان ارسال ادویه ها رو به شهرستان ها داره.

همکاری کاکتوس و فروشگاه واویشکا

خانم فضلی که مدیریت مجموعه فروشگاه واویشکا هستن یه پیج اینستاگرام خوب رو توی این چند سال تونستن ایجاد کنن و از اونجایی که اهمیت فعالیت درست و مطمئن رو در اینترنت درک کردن، تصمیم گرفتن روی وب سایتشون هم سرمایه گذاری کنند.

سئو وب سایت

فروشگاه واویشکا وب سایت خودشو قبلا طراحی کرده بود و دغدغه اش این بود که بتونه توی گوگل هم اگر کسی خدمات و محصولات واویشکا رو سرچ میکنه به وب سایت واویشکا برسه.
بعد از آشنایی با مجموعه کاکتوس و در میون گذاشتن خواسته ای که دارن، تصمیم بر این شد که فرآیند سئو وب سایت واویشکا رو تیم فنی کاکاتوس از اواخر آبان 1401 شروع کنه.

اهمیت سئو برای فروشگاه های اینترنتی

درسته که اکثر آنلاین شاپ ها دارن از طریق شبکه های اجتماعی مختلف فعالیت میکنن و حتی ممکنه فروش خوبی هم داشته باشن. ولی اتکا به شبکه های اجتماعی (چه داخلی و چه خارجی) درست نیست.

چون هر زمان به هر دلیلی ممکنه دسترسی به اون شبکه ی اجتماعی قطع شه و کسب و کارمون آسیب ببینه. پس فعالیت درست و مطمئن، اول داشتن وب سایت هست و در ادامه اش سئو اون وب سایت.


جزئیات پروژه