توضیحات پروژه

مجموعه «واویشکا» تحت مدیریت خانم فضلی، یکی از آن کسب و کار هایی است که توانسته با ابتکار عمل و خلاقیت، بهترین و سالمترین خدمات را در کنار مزه و طعمی بی نظیر  ارائه دهد.
این مجموعه، انواع ژامبون و سوسیس های خانگی را بدون مواد نگهدارنده، تهیه میکند.

تمام این محصولات به سالم ترین روش از ۹۵% گوشت و مرغ تهیه میشوند.

مجموعه «واویشکا » به محصولات پروتئینی محدود نمیشود؛ در کنار این نوع محصولات، انواع ادویه و خشکبار، غذاهای نیمه آماده، فینگر فود ها و غذاهای مهمانی، سبزیجات خشک و کیک های خانگی، انواع دسر و   هم  جزو خدماتی است که توسط این مجموعه به مشتریان ارائه خواهد شد. 

مجموعه «واویشکا» در تهران بوده و امکان ارسال تمام محصولات خود را به کلیه شهرهای کشور دارد.

همکاری کاکتوس و فروشگاه واویشکا

خانم فضلی؛ مدیریت مجموعه فروشگاه واویشکا،  با تلاش مداوم و مستمر توانستند در چندین سال گذشته، پیج اینستاگرام این مجموعه را در یک سطح بالا و خوب، ایجاد و حفظ کنند.

مدیریت این مجموعه با توجه به درک اهمیت  وجود وبسایت برای فعالیت درست و مطمئن، تصمیم به اقدام برای طراحی سایت و سرمایهگذاری در این بخش گرفتند و برای این کار مجموعه کاکتوس را انتخاب کردند. 

سئو وب سایت

فروشگاه واویشکا از چند سال پیش وب سایت خود را  طراحی کرده بود. اما داشتن سایت برای این مجموعه کافی نبود.

 مجموعه «واویشکا»  دغدغه مهم دیگری داشت؛ بودن در جست و جوهای اول گوگل.

 بعد از آشنایی با مجموعه کاکتوس و احساس نیاز کردن در این بخش، فرآیند سئو وب سایت واویشکا در اواخر آبان 1401 توسط تیم فنی کاکتوس، آغاز شد.

اهمیت سئو برای فروشگاه های اینترنتی

چند سالی است که با گسترش آنلاین شاپها، و فعالیت آنها از طریق شبکه های اجتماعی، بازار خرید و فروش به شبکه های اجتماعی منتقل شده است. ولی اتکا به شبکه های اجتماعی (چه داخلی و چه خارجی) کار درستی نیست.

زیرا اگر  به هر دلیلی دسترسی به هر شبکه ی اجتماعی قطع شود و کسب و کار شما  آسیب خواهد دید. پس فعالیت درست و مطمئن،  در مرحله اول داشتن وب سایت و در ادامه بهبود سئو آن وب سایت است.


جزئیات پروژه