مانتو ژرکا

توضیحات پروژه

تولیدی« مانتو ژرکا» با هدف تولید مانتو، شومیز، کاپشن و پالتو در سال ۱۳۸۰ با مدیریت آقای محتشمی تاسیس شد.هر کسب و کاری یک مخاطب خاص دارد و  بازار هدف این تولیدی خریداران عمده هستند.

همکاری مجموعه کاکتوس با مانتو ژرکا

مدیریت این تولیدی، برخلاف دیگر مشتریان از اهمیت داشتن وب سایت و سئوی بالا، در کسب و کار خود مطلع بودند. و در جلساتی که صورت گرفت از نقش مهم وب سایت، در رشد و بهره وری بیزنس، صحبت میکردند. همین امر باعث همکاری سریع و زودهنگام مجموعه «کاکتوس» با «مانتو ژرکا» شد.

سئو وب سایت

در اسفند ۱۴۰۱ بعد از بررسی وبسایت مجموعه «مانتو ژرکا» ،  تیم فنی گروه« کاکتوس» پروژه سئو وب سایت این مجموعه را آغاز کرد.

 اهمیت سئو وب سایت برای تولیدی ها و عمده فروش ها

در دنیای امروز بیشتر کارهای روزمره و خریدهای ما آنلاین شده است. احتمالا همه ما حداقل یک بار خریدمان را آنلاین انجام داده ایم.

صاحبان مغازه نیز دوست دارند خرید خود را بدون دغدغه انجام دهند.صاحبان  فروشگاه، ترجیح میدهند، محصول مورد نظر خود را در اینترنت جستجو کنند، آن را با تمام تولیدی ها و عمده فروشان سطح کشور مقایسه کرده و  خرید خود را در وسعت بزرگ انجام دهند.

 پس اگر عمده فروشان و تولیدی ها در بین این نتایج جستجو جایگاه مناسبی نداشته باشند،حجم زیادی از مشتریان بالقوه خود را از دست خواهند داد.
بنابراین پیشنهاد میکنیم، برای بهبود جایگاه وب سایت خود در اینترنت و پروسه سئو آن هر چه سریعتر اقدام کنید.


جزئیات پروژه