...

ملی گلی

توضیحات پروژه

ملی گلی یک فروشگاه لوازم چوبی و دکوری است که زیر نظر خانم کاظمی مدیریت میشود. در این مجموعه ترکیب فوق العادهای از ایده های ناب و خلاقانه، شور و شوق جوانی و میل به ساختن و اثر آفرینی در جریان است.

طراحی سایت ملی گلی

 مجموعه «کاکتوس» و «ملی گلی»  در فروردین ۱۴۰۲  با یکدیگر آشنا شدند. این مجموعه تصمیم داشت تا سایت خود را مجدد طراحی کند و برای این کار، تیم کاکتوس را انتخاب کردند.

اهمیت وبسایت، برای مجموعه های فعال در اینستاگرام

با توجه به عدم ثبات شبکه های اجتماعی و محدودیت هایی که در این فضا موجود است؛ پیشنهاد تیم کاکتوس به صاحبان این کسب و کارها، این است که  تمام تمرکز خود را روی شبکه های اجتماعی نگذارند و همیشه یک فضای امن را نیز برای خود داشته باشند.

ثبات وب سایت و امکان فروش آنلاین در آن، برای صاحبین کسب و کارهای فعال در اینستاگرام، این امکان را فراهم می‌کند که مدیریت و فروش محصولات وخدمات خود را 

راحتتر انجام دهند.

با توجه به تغییر قیمت های  هر روزه  در بازار، داشتن وبسایت، به شما این امکان را می دهد که 

 بتوانید قیمت و موجودی های خود را  در هر لحظه، به روز کنید و همچنین به حجم بیشتری از سفارشات پاسخ دهید.

البته مزایای داشتن وبسایت، فقط به موارد گفته شده، محدود نمیشود. اگر بنا به هر دلیلی ،(فیلترینگ و بسته شدن حساب کاربری و ) دیگر نتوانید از اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی استفاده کنید، در واقع راه ارتباطی خود با مشتریان تان را از دست خواهید داد.

اما با داشتن وب سایت، شما میتوانید با خیال راحت و به شکل امنتر به فعالیت خود در فضای آنلاین ادامه دهید.

 مجموعه کاکتوس به شما، پیشنهاد میکند برای داشتن فضایی مطمئن تر با  قابلیت های بیشتر، همین حالا نسبت به طراحی سایت و سئو آن اقدام کنید.


جزئیات پروژه

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.