بازدید از مجموعه کالاکودک توس

کالاکودک توس

به نمایندگی از انجمن مراکزتحقیق و توسعه، به عنوان کارگروه دیجیتال مارکتینگ، برای دومین جشنواره تجلیل از پیشگامان تحقیق و توسعه که  در روز 10 اسفند 1401 برگزار شد، از مجموعه کالا کودک توس به همراه آقای اشکان ضیایی (کارگردان و فیلم ساز) بازدید کردیم.

معرفی مجموعه کالاکودک توس

مجموعه کالاکودک توس، با مدیریت آقای حسن قاسمیان مقدم، از سال 1378 آغاز به کار کرده و به عنوان بزرگترین تولید کننده محصولات مراقبتی کودک و مادر، محصولات مراقبت دهان و دندان و همچنین قمقمه های تخصصی ورزشی در کشور، در حال فعالیت هستن.

کالا کودک توس، با برندهای، بی بی لند (Baby Land) ، هایدنت (Hi Dent)، آل وایت (All White)، آیلین (AilliN)، کملا (CAMELA) و مامالند (mamaland) بیش از 450 محصول رو در سبد کالایی خودش داره و تونسته به 10 کشور جهان هم صادرات داشته باشه.

روز بازدید

با هماهنگی با خانم مژگان نجفی (مدیر واحد تحقیق و توسعه مجموعه) عضوعلی البدل انجمن مراکز تحقیق و توسعه ، روز 12 بهمن 1401 به همراه آقای اشکان ضیایی و تیم تصویر به مجموعه کالا کودک توس رفتیم و ایشون به همراه آقای حسن قاسمیان (مدیریت کالا کودک توس) با اینکه در اون روز یک جلسه فوری هم داشتن، میزبان ما بودن.

آقای ضیایی که در به تصویر کشیدن هر چه بهتر روز جشنواره کنارمون هستن، ویدئوهای آماده شده رو بازدید کردن و مواردی که مورد تاییدشون بود رو انتخاب کردن و همزمان خانم نجفی به نمایندگی از آقای قاسمیان، از مجموعه بیشتر برای ما توضیح دادن.

بازدید از خط تولید کالاکودک توس

از خط تولید مجموعه های صنعتی با توجه به محدودیت ها و شرایطی که دارن همیشه نمیشه بازدید کرد و مجموعه کالاکودک توس به دلیل اینکه در حال راه اندازی قسمت جدیدی به مجموعه بودن توی اون روز امکان بازدید از خط تولید رو نداشتیم. ولی جالب بود که اکثر محصولاتی که این مجموعه تولید میکرد رو توی بازار و مخصوصا داروخانه ها دیده بودم ولی نمیدونستم که این مجموعه اونا رو تولید کرده.

به نقل از:

ناصر بهرام فرمدیراجرایی گروه دیجیتال مارکتینگ کاکتوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *