بازدید از شرکت زنیط

مجموعه زنیط

به عنوان کارگروه دیجیتال مارکتینگ انجمن تحقیق و توسعه (گروه کاکتوس)، برای به تصویر کشیدن مجموعه زنیط برای دومین جشنواره تجلیل از پیشگامان تحقیق و توسعه، به همراه آقای اشکان ضیایی (کارگردان و فیلم ساز) از مجموعه زنیط بازدید کردیم.

معرفی شرکت زنیط

شرکت زنیط در سال 1327 تاسیس شده و حاج محمود براتیان موسس این مجموعه بودن. این مجموعه ، توليد کننده انواع روغن موتور، روغن دنده، گريس، انواع روغن های صنعتی و روغن های سنتزی، حلالها، ضد يخ و ضد جوش و … مطابق استانداردهای ملی ايران و بين المللی هستن.

روز بازدید

با هماهنگی که با آقای حسین شجاعی (مدیر تحقیق و توسعه زنیط) که نایب رئیس انجمن مراکز تحقیق و توسعه هم هستن، انجام شد در روز 9 بهمن 1401، به همراه آقای اشکان ضیایی (کارگردان و فیلم ساز) به مجموعه زنیط رفتیم و آقای شجاعی میزبانمون بودن.

توی برگزاری این جشنواره آقای اشکان ضیایی بهمون در به تصویر کشیدن واحدهای انتخاب شده کمک میکنن. بخاطر همین توی اون روز، ایشون تصاویری که از قبل ضبط شده بودن رو بررسی کردن و به این نتیجه رسیدیم که از محیط اداری زنیط تصویر برداری مجدد انجام بشه.

به همین دلیل مجددا در روز 12 بهمن 1401 به همراه تیم تصویر به مجموعه زنیط رفتیم و با همکاری کارمندان و مدیران خوب زنیط تصویر برداری از محیط اداری مجموعه انجام شد.

در اون روز حاج محمود براتیان هم میزبانمون بودن و بعد از تصویر برداری طی گفتگویی که به همراه آقای ضیایی با ایشون داشتیم، متوجه شدیم ایشون هم در امر فیلم سازی در سال های دور فعالیت داشتن و همین عامل باعث شد گفتگوی صمیمانه ای با ایشون و آقای شجاعی انجام بشه.

آقای براتیان با توجه به سابقه بسیار زیاد، موفق شدن مجموعه زنیط رو توی سطح بالایی نگه دارن. البته از مواردی که سد راه ایشون و شرکت زنیط بوده میشه به بحث گمرک و همراهی نکردن با شرکت زنیط اشاره کرد.

بازدید از خط تولید

با توجه به فاصله زیاد کارخانه زنیط و نبود فرصت کافی تا روز جشنواره  نتونستیم به کارخانه بریم و از اونجا بازدید داشته باشیم. البته قرار شد یک روز به همراه آقای ضیایی و آقای شجاعی از کارخانه بازدید کنیم نه صرفا برای بحث روز جشنواره برای اینکه بتونیم با روند تولید کارخانه زنیط بیشتر آشنا بشیم.

به نقل از:

ناصر بهرام فرمدیراجرایی گروه دیجیتال مارکتینگ کاکتوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *